İtalyan Liseliler Derneği

İTALYAN LİSELİLERİ DERNEĞİ - Misyonumuz/VizyonumuzMisyonumuz/Amacımız
İtalyan Lisesinde eğitim görmüş kimselerin birlikteliklerinden koruyucu ve kayırıcı bir güç oluşturabilmeleri adına İtalyan Liseliler Derneği çatısı altında bir araya gelmelerini sağlamaktır.

Missione / Finaltà
L' Associazione  Ex Alunni del Liceo Italiano si prefigge  di riunire  al proprio interno tutti coloro che hanno studiato presso il Liceo Italiano di Istanbul ( IMI), al fine di costituire una forza protettiva e prioritaria.


Vizyonumuz/Hedefimiz
Üyeliğine özenilen; üyesi olmaktan gurur ve mutluluk duyulan; dinamik örgütü ve üyeleri sayesinde dünyanın dört bir yanında varlığını hissettiren, İtalyanca konuşulan ülkelerde Türk, Türkiye’de İtalyan kültürünün tanınmasına öncülük eden;İtalyan lisesinde eğitim görmüş kişilerin bir araya geldiği bir sivil toplum kuruluşu olmaktır.

Missione / Scopo
é un'Associazione  che ha lo scopo di riunire al suo interno tutti coloro che hanno studiato al Liceo Italiano. Vuole rendere l'adesione all'Associazione motivo di fierezza e orgoglio a livello mondiale e grazie alla dinamica organizzazione dei suoi soci  essere all'avanguardia della  promozione della cultura turca in Italia e della cultura italiana in Turchia.    İtalyan Liseliler Derneği Yönetimi